Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIA Sportage PE 1.6 T-GDI 7DCT 4x4 STYLE Black Pearl

Număr anunț
DA21285143
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL (CUI RO10751714)
Cod CPV
34115000-6 · Alte autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.934 RON
Valoare atribuită
108.934 RON
Data publicării
24.09.2018 13:54
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.934 RON

din 108.934 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.