Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Salam de Vara Promo pac 6 BUC
- Număr anunț
- DA21290393
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI RO14444712)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57 RON
- Valoare atribuită
- 57 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 09:10
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57 RON
din 57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro