Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA PORC DEZOSATA DEGRESATA REF

Număr anunț
DA21276748
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,32 RON
Valoare atribuită
353,32 RON
Data publicării
24.09.2018 08:24
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,32 RON

din 353,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.