Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEPLINA ALBA FEL 500G BRASOV NUMAR DE REFERINTA: 80 PRET DE CATALOG: 1,79 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA21282032
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA (CUI 2845745)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.751,23 RON
Valoare atribuită
2.751,23 RON
Data publicării
24.09.2018 11:58
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.751,23 RON

din 2.751,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.