Ofertă refuzată Cumpărare directă

struguri

Număr anunț
DA21241182
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.22 (CUI 29066500)
Furnizor / câștigător
LA LEUL COM S.R.L. (CUI RO6667373)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare finală
60 RON
Data publicării
18.09.2018 15:13
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.