Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTR ALUMINIU 4047 3,25

Număr anunț
DA21294836
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,60 RON
Valoare atribuită
332,60 RON
Data publicării
25.09.2018 11:44
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,60 RON

din 332,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.