Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rigol DP712-Sursa de alimentare programabila - GEX - nr. ctr. 6/25.09.2017
- Număr anunț
- DA21291528
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.466 RON
- Valoare atribuită
- 2.466 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 09:54
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.466 RON
din 2.466 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro