Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCHAUMA SAMPON 400ML

Număr anunț
DA21289929
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
33711610-6 · Sampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143 RON
Valoare atribuită
143 RON
Data publicării
25.09.2018 08:50
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143 RON

din 143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.