Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari constructii trotuare
- Număr anunț
- DA21262780
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161.040 RON
- Valoare atribuită
- 161.040 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 13:56
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
161.040 RON
din 161.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro