Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capace fonta zincata

Număr anunț
DA21288237
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
Furnizor / câștigător
ATH.ADRIANOL SRL (CUI 28457860)
Cod CPV
44618340-0 · Capace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,50 RON
Valoare atribuită
588,50 RON
Data publicării
24.09.2018 15:57
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,50 RON

din 588,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.