Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii consultanta in achizitii publice

Număr anunț
DA21277525
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
GAMMA SMART SRL (CUI RO17450433)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
24.09.2018 09:13
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 19:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.