Ofertă acceptată Cumpărare directă

incjiriere autobasculanta 32 t

Număr anunț
DA21277516
Autoritate contractantă
Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
Furnizor / câștigător
OTEL TRANS SRL (CUI RO15136460)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
24.09.2018 09:13
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.