Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de birou comuna Danesti

Număr anunț
DA21291099
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4246157)
Furnizor / câștigător
PAPETARIE OFFICE S.R.L. (CUI RO17040760)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,42 RON
Valoare atribuită
73,42 RON
Data publicării
25.09.2018 09:38
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73,42 RON

din 73,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.