Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISE MAGAZIE CARTON DUPLEX SI FISE PSI
- Număr anunț
- DA21287872
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,75 RON
- Valoare atribuită
- 129,75 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 15:38
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,75 RON
din 129,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro