Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAT SPITAL COPII

Număr anunț
DA21283912
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.240 RON
Valoare atribuită
32.240 RON
Data publicării
24.09.2018 13:10
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.240 RON

din 32.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.