Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS IMPRIMANTA MINOLTA BIZHUB C220 si HARTIE COPIATOR A4

Număr anunț
DA21245534
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
NOARIM GROUP SRL (CUI RO19754714)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062,63 RON
Valoare atribuită
2.062,63 RON
Data publicării
19.09.2018 10:19
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062,63 RON

din 2.062,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.