Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Persoane cu handicap — Indicator rutier
- Număr anunț
- DA21292827
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare atribuită
- 168,06 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 10:40
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,06 RON
din 168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro