Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE PIVOT INFERIOR BMW 330XD

Număr anunț
DA21280833
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
117,60 RON
Data publicării
24.09.2018 11:16
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,60 RON

din 117,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.