Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releu regulator tensiune 12v

Număr anunț
DA21272893
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
AUTOCASA SRL (CUI RO13255626)
Cod CPV
31221200-3 · Relee de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,68 RON
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
21.09.2018 12:55
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON

din 201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.