Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO IPJ SALAJ CONFORM COMANDA
- Număr anunț
- DA21291281
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.089,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.089,04 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 09:45
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.089,04 RON
din 2.089,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro