Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,3% sub estimat
Crema de curatat CIF SUPERCREAM , 750 ml
- Număr anunț
- DA21285350
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 175,40 RON 12,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2018 14:01
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175,40 RON
din 200 RON estimat
12,3%
Adjudecat la 87,7% din estimat · economie 24,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.