Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DRUM UNIT COMPATIBIL XEROX WC 5222 5220 5225 60000 PAGINI
- Număr anunț
- DA21243035
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Acad. H. Mihaescu (CUI 16051256)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435 RON
- Valoare finală
- 435 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 08:13
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.