Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED TN ASUS 23.6", Wide, Full HD, DVI, 5 ms, Negru, VS247NR
- Număr anunț
- DA21288248
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMSANI JUD. PRAHOVA (CUI 2843035)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,95 RON
- Valoare atribuită
- 394,95 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 15:57
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
394,95 RON
din 394,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro