Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda 135768

Număr anunț
DA21271802
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,95 RON
Valoare atribuită
410,97 RON
Data publicării
21.09.2018 12:05
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,97 RON

din 410,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.