Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil 100% NOU HP LJ P1102/P1102W/P1100/P1300/M1212NF/M1217MFP/M1132 CE285A
- Număr anunț
- DA21242989
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Acad. H. Mihaescu (CUI 16051256)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177 RON
- Valoare finală
- 177 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 08:07
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.