Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor de carduri de sanatate HID Omnikey 3121
- Număr anunț
- DA21287452
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,95 RON
- Valoare atribuită
- 152,95 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 15:19
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,95 RON
din 152,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro