Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL CANON MF416dw

Număr anunț
DA21285648
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799 RON
Valoare atribuită
1.799 RON
Data publicării
24.09.2018 14:12
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.799 RON

din 1.799 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.