Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse instalatie electrica pompa incendiu

Număr anunț
DA21291301
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.401,99 RON
Valoare atribuită
1.401,99 RON
Data publicării
25.09.2018 09:46
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.401,99 RON

din 1.401,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.