Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare spatii verzi-punct statie Alexandrescu-imprejmuire gard fier forjat

Număr anunț
DA21276625
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
Furnizor / câștigător
DITECO S.R.L. (CUI RO5419787)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.551,60 RON
Valoare atribuită
7.551,60 RON
Data publicării
24.09.2018 08:09
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.551,60 RON

din 7.551,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.