Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE CLOR 1L REGULAR

Număr anunț
DA21287688
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,18 RON
Valoare atribuită
506,18 RON
Data publicării
24.09.2018 15:29
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,18 RON

din 506,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.