Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Studiu de mentinere a calitatii aerului in judetul Olt
- Număr anunț
- DA21256463
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Furnizor / câștigător
- EVALPROTEH SRL (CUI 8778637)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.420 RON
- Valoare finală
- 55.000 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 09:29
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.