Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie acumulatori

Număr anunț
DA21293043
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BANAT al Judetului Timis (CUI 4250794)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
943,56 RON
Valoare atribuită
943,56 RON
Data publicării
25.09.2018 10:47
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

943,56 RON

din 943,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.