Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa marmura comemorativa

Număr anunț
DA21279562
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN DE ETNOGRAFIE SI AL REGIMENTULUI DE GRANITA CARANSEBES (CUI 3228322)
Furnizor / câștigător
AIMMA COMIMPEX SRL (CUI 4222999)
Cod CPV
45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
24.09.2018 10:32
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.