Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE DE SCHIMB

Număr anunț
DA40472426
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
Furnizor / câștigător
OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,98 RON
Valoare atribuită
842,98 RON
Data publicării
25.05.2026 14:20
Termen limită
31.05.2026 17:00
Data finalizării
26.05.2026 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,98 RON

din 842,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.