Ofertă acceptată Cumpărare directă

DERULATOR 4 PRIZE CU CP 3x2,5MM 50M

Număr anunț
DA40475189
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43800000-1 · Echipament de atelier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,22 RON
Valoare atribuită
313,22 RON
Data publicării
26.05.2026 07:54
Termen limită
31.05.2026 17:00
Data finalizării
26.05.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,22 RON

din 313,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.