Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AC ACCES OSOS ADULT SI PEDIATRU
- Număr anunț
- DA21282015
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI RO13878004)
- Cod CPV
- 33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 11:57
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro