Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT + CM Modernizare drum local în satul Furnica, str Scolii com Dumbrăveni sat Furnica jud Cta

Număr anunț
DA21289982
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVENI) (CUI 6398771)
Furnizor / câștigător
DRAGON TOP CONSTRUCT SRL (CUI 36643406)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433.303 RON
Valoare atribuită
433.303 RON
Data publicării
25.09.2018 08:52
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433.303 RON

din 433.303 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.