Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Elab pr de modif de transport cu trolebuzul pe str. 13 Dec. in port Pod CF inters str. Henri Coanda
- Număr anunț
- DA21099598
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT BRASOV SA (CUI RO1110575)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.680 RON
- Valoare finală
- 49.680 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:14
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.