Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFTAMIL(R) 1g PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. / CEFTAZIDIMUM 1g

Număr anunț
DA21295668
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236 RON
Valoare atribuită
1.236 RON
Data publicării
25.09.2018 12:13
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236 RON

din 1.236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.