Ofertă acceptată Cumpărare directă

BENZI OXIDAZA CARNET 50 BUC

Număr anunț
DA21292408
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BRAILA (CUI 11472262)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585 RON
Valoare atribuită
585 RON
Data publicării
25.09.2018 10:26
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585 RON

din 585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.