Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCOBITORI AMBALATE INDIVIDUAL 1000/SET CN

Număr anunț
DA21287610
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33711730-3 · Scobitori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,26 RON
Valoare atribuită
366,26 RON
Data publicării
24.09.2018 15:26
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,26 RON

din 366,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.