Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare a 6000 bucati hartie igenica

Număr anunț
DA21282964
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
CARSIM OMEGA SRL (CUI 27281927)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.300 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
24.09.2018 12:33
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 15.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.