Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA21166145
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Floare de Colt Beius (CUI 19988480)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160,66 RON
Valoare finală
1.160,66 RON
Data publicării
08.09.2018 12:44
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.