Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTINZATOR CUREA,CUREA TRANSMISIE CU CANELURI,CUREA TRANSMISIINTINZATOE CU CANELURI,INTINZATOR CUREA

Număr anunț
DA21297583
Autoritate contractantă
SC Servicii de Gospodarire Magura Codlei SRL (CUI RO16976481)
Furnizor / câștigător
ANVELO SRL (CUI RO5074351)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.411 RON
Valoare atribuită
1.411 RON
Data publicării
25.09.2018 13:22
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.411 RON

din 1.411 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.