Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA21296216
Autoritate contractantă
Comuna Oniceni (CONSILIUL LOCAL ONICENI) (CUI 2613770)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.001,84 RON
Valoare atribuită
3.001,84 RON
Data publicării
25.09.2018 12:33
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.001,84 RON

din 3.001,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.