Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pistol refulare apa model Blue Devil 550

Număr anunț
DA21287559
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.594 RON
Valoare finală
13.594 RON
Data publicării
24.09.2018 15:24
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.