Ofertă acceptată Cumpărare directă

CCTV - SUPLIMENTARE 12 CAMERE IP EXTERIOR - MONTARE PE STALPI

Număr anunț
DA21282236
Autoritate contractantă
Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
Furnizor / câștigător
REAL PROTECTION GUARD SRL (CUI 14576560)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.746 RON
Valoare atribuită
16.746 RON
Data publicării
24.09.2018 12:05
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.746 RON

din 16.746 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.