Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de cadastru

Număr anunț
DA21281232
Autoritate contractantă
COMUNA BACANI (CUI 3394120)
Furnizor / câștigător
TOPOGEOTEHNICS SRL (CUI RO15482617)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
24.09.2018 11:30
Data finalizării
25.09.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.