Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese auto RABA

Număr anunț
DA21281137
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
35421000-1 · Piese de schimb mecanice pentru vehicule militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.618,69 RON
Valoare atribuită
12.618,69 RON
Data publicării
24.09.2018 11:27
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.618,69 RON

din 12.618,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.