Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jocuri

Număr anunț
DA21293557
Autoritate contractantă
UAT COMUNA SARATA (CUI 16360499)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,24 RON
Valoare atribuită
588,24 RON
Data publicării
25.09.2018 11:03
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,24 RON

din 588,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.